Музей народної архітектури та побуту,Ужгород

Музей народної архітектури та побуту,Ужгород

Музей знаходиться у історичній частині міста, на південному схилі Замкової гори, поряд із середньовічним замком. Це один із перших музеїв просто неба в Україні, який було відкрито 27 червня 1970 року.


Колочавський скансен

Колочавський скансен

Це перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті, який відтворює матеріальне, духовне та культурне життя на Верховині. Музей знаходиться у місцевості, яка носить назву «Чертежик» під полониною Красною.


Музей Берегівщини

Музей Берегівщини

В 1964 р. в маленькій шкільній кімнаті була відкрита виставка колекції Ференца Горвата, який з 30-х рр. минулого століття пристрасно збирав археологічні пам'ятки, які були знайдені під час будівництва залізниці. Це знаряддя праці найдавнішої людини, фрагменти кераміки, бронзові предмети,тощо. Особливу увагу привертала нумізматична колекція, яка нараховувала 224 монети.
 


Музей Сріберна Земля

Музей Сріберна Земля

Тих, хто любить історію, хто хоче поринути у давнину і доторкнутися до речей, які за віком сягають часів Римської імперії, чекає у себе історико – краєзнавчий народний музей « Сріберна Земля «. Василя Тегзи, розташований у с. Грушево Тячівського району Закарпатської області.